Blackjack kumar ve en iyi stratejiler

October 12, 2017 6:20 am Published by

Blackjack’i seviyorsanız ancak en iyi online blackjack oyuncusu olmak ve böylece kazanma şansınızı artırmak istiyorsanız, hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacak birçok strateji ve ipucu var.

Blackjack oynamak için 13 basit ipucu

1. Blackjack oyununuzu geliştirmek için yapabileceğiniz en iyi şey, stratejinin temellerini öğrenmektir. Planı okuyun ve her durumda ne yapacağınızı öğrenin. İkinci doğa haline gelene kadar pratik yapın.

2. Asla sigorta almayın. Dağıtıcı, en üstteki kart olarak bir as görünürse, bahsinizin yarısı için sigorta teklif eder. Krupiyenin blackjack yapma şansı, olduğundan daha azdır. Gerçek bir kumarhanede oynamıyorsanız ve bu bir puan kartıysa, asla sigorta almayın.

3. Sahip olmadığınız parayla asla kumar oynamayın. Oynamaya başlamadan önce ne kadar para kaybetmeyi göze alabileceğinize karar verin. Kaybedersen oynamayı bırak.

4 Blackjack’te önemli bir ipucu, çok fazla oynamamaktır, çünkü kolayca kaybetme serisine düşebilirsiniz (mükemmel oyunda bile) ve paranız hızla yok olur.

5. Bir blackjack çeşidinin belirli kurallarından emin değilseniz veya sadece oyunun farklı stratejilerini denemek istiyorsanız, o zaman oyun parası için blackjack oynayın.

6. Krupiyede ne olursa olsun, her zaman sekizleri veya asları bölün.

7. Onlarca veya yüz kartını asla bölmeyin. Bir krupiyenin yirmi puanı geçmesi çok zordur.

8. En az on yediniz olana kadar devam edin, bayide yedi veya daha fazla numune varsa, durun.

9. Martingale veya 1-3-2-6 sistemi gibi blackjack’e uygulanabilecek birkaç olasılıklı bahis stratejisi vardır. Bir ipucu, onlar hakkında okumak ve ardından para oyunları oynamaktır.

10. Yüksek kartlar sizi tercih eder. Dağıtıcı lehine düşük kartlar.

11. Çevrimiçi kumarhaneler tarafından sunulan ve işinize yarayabilecek bonusları araştırın. Ancak, fayda hüküm ve koşullarını okuduğunuzdan emin olun.

12. Birçok çevrimiçi kumarhane size canlı kumarhanelerinde blackjack oynama seçeneği sunar. Bu, diğer oyuncularla birlikte gerçek krupiye ile oynamanıza izin verir ve bu genellikle çok zevklidir.

13. Ne kadar az güverte kullanılırsa, evin kenarı o kadar az olur.

En önemli ipucu, sorumlu bir şekilde kumar oynamak, kaybetmeyi göze alamayacağınız paralarla kumar oynamamak ve hepsinden önemlisi eğlenmek!

47bf19e383bafb0f11c3e3eae9bfb1f9

Categorised in: Uncategorized

This post was written by